top of page

Evinizin veya ofisinizin rahatlığında bir dil öğrenin

zoom eryaman ingilizce online ders
youtube voice of ankara İngilizce online ders

Fiziksel olarak nerede olursanız olun, bizimle dil öğrenebilirsiniz. Online derslerimizde herkesin bilgisayar veya tablet üzerinden katıldığı sanal bir sınıfta buluşuyoruz. Zoom programı üzerinden online olarak buluşuyoruz. Ek olarak, öğrenme platformumuz Moodle'da bir hazine dolusu alıştırma, metin, video ve ses dosyasına erişim elde edersiniz. Haftada bir veya daha fazla çevrimiçi buluşuyoruz. Siz ve sınıfınız, programlanan saatlerde öğretmenle buluşursunuz. Birbirinizi görebilir, duyabilir ve birbirinizle konuşabilirsiniz.

instagram ingilizce özel ders
Whatsapp ingilizce online eryaman ders

Niye Online 

LOGO VOA
voice of ankara

Örnek 1

Öğretmenle görün, duyun ve konuşun tüm sınıfla aynı anda görün, duyun ve konuşun çiftler halinde ve gruplar halinde görün, duyun ve konuşun 

Örnek 2

 Öğretmenin tahtaya yazmasını izle diğer öğrencilerle grup çalışması yapın. 

Örnek 3

 Öğretmenin yardımına ihtiyacınız varsa, sadece elinizi kaldırın

Akıllı Online Dersler

computer

Başka bir deyişle, çevrimiçi toplantılarımız normal sınıf eğitimine çok benziyor. Herkes katılabilir Katılmak için internet bağlantısına ve bilgisayar veya tablete ihtiyacınız var. Başladığınızda kapsamlı bir giriş alacağınız için teknik bir vızıltı olmanıza gerek yok. Bu şekilde, kursunuzdan en iyi şekilde yararlandığınızdan eminiz. Birçok farklı dilde çevrimiçi kurslarımız vardır. Avrupa dilleri ve diğer diller gibi birçok farklı dilde çevrimiçi kurslarımız var.

tablet
bottom of page